Przedszkole
w Chechle

Leśne podchody

Dnia 9 maja do Przedszkola w Chechle zaprosiliśmy przedszkolaków z Katowic. Zaproponowaliśmy gościom zabawę w leśne podchody. Spacer „diabelskimi” tropami krył różne zadania. Dzieci poznały legendę o Pustyni Błędowskiej, odnalazły amonit z odbitą muszlą, rozpoznawały charakterystyczne rośliny Pustyni. Jednak punktem kulminacyjnym podchodów było zdemaskowanie ukrytych tubylców, czyli przedszkolaków z Chechła. Wspólnie z gośćmi wróciliśmy pięknymi łąkami do przedszkola. Dzięki uprzejmości pani Anny Płacheckiej zorganizowaliśmy dla dzieci zajęcia ceramiczne. Takiego tworzywa jak glina nigdy dzieci nie poznały, mogły wylepiać gotowe formy ale również ulepiły kościółek z legendy o diable i piasku. Po pracy i wspólnej zabawie nie zabrakło pysznych kiełbasek z grilla.

ZAPRASZAMY WAS ZA ROK!!!

 

Wykonał LanSet oparty na sytemie Joomla