Przedszkole
w Chechle

                Święty Mikołaj do nas przychodzi,

dużo prezentów dzieciom przynosi .

W buciki wszystko zwinnie upycha

 i jak czarodziej w pośpiechu znika.

Znalezione obrazy dla zapytania mikołaj ruszający się

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada przedszkolaki  pod okiem swoich pań ,,pisały” listy do Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów.

6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się  - ,,prawdziwy” św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach wszystkich przedszkolaków.  Najpierw było słychać dzwoneczki , potem donośne „hou, hou, hou” i pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj! Cała sala powitała Mikołaja głośnymi oklaskami i wcześniej przygotowanymi piosenkami. Św. Mikołaj wszystkie dzieci oraz pracowników obdarował prezentami. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia. Dzieci dziękując zaprosiły Mikołaja już za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne !

Już nie możemy się ich doczekać!

Znalezione obrazy dla zapytania mikołaj ruszający się

Wykonał LanSet oparty na sytemie Joomla