Przedszkole
w Chechle

Powróćmy jak za dawnych lat

Znalezione obrazy dla zapytania dzień babci i dziadka            Jak co roku w styczniu obchodzimy świeto wszystkich babć i dziadków. Dzień Babci i Dziadka to jedna z piekniejszych uroczystości w przedszkolu, do której przedszkolaki przygotowują się wiele dni wcześniej. To przecież dziadkowie są wielkim skarbem dla wnuków, a wnuczęta są ich największym szczęściem i radością. Dzięki celebrowniu tego święta dzieci uczą się szacunku do osób starszych oraz dowiadują się, jak ważna jest tradycja w życiu każdego z nas. 

"Powróćmy jak za dawnych lat"- to hasło przewodnie tegorocznej uroczystości.  Przedszkolaki w humorystyczny sposób przedstawiły historię babci i dziadka od czasów dzieciństwa przez młodość do dorosłości. Dziadkowie mogli podziwiać umiejętności swoich wnucząt prezentujacych wiersze, piosenki, tańce oraz grę na instrumentach. Mali artyści z wielkim zaangażowaniem odtwarzali swoje role, a goście dziękowali im gromkimi brawami. Na zakończenie Pani dyrektor złożyła życzenia wszystkim zebranym gościom i podziękowała za tak liczne przybycie. Przedszkolaki obdarowały swoich bliskich własnoręcznie wykonanymi upominkami. Miłym akcentem był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wykonał LanSet oparty na sytemie Joomla