Przedszkole
w Chechle

Walentynki 2013r

 

 

walentynkiDnia 14 lutego przedszkolaki świętowały WALENTYNKI, które były okazją do okazywania sobie uczuć i nazywania ich. Sale przedszkolne były przystrojone w rozmaite serduszka i balony. Bawiliśmy się walentynkowo - dzieci ubrały się na czerwono, przygotowały niespodzianki swoim kolegom czy koleżankom w grupie.

Panie wychowawczynie przygotowały również dla dzieci wiele zabaw i konkursów, m.in.: zagadki o bohaterach bajkowych, taniec z gazetami, zabawę z chustą animacyjną, z serduszkami, zabawę fabularyzowaną - „Druga połowa serca”. Dzieci nagradzane były brawami i serduszkami. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku. Dzieci przygotowały również własnoręcznie zrobione z masy solnej serduszka walentynkowe, którymi obdarowały swoje sympatie. Najważniejsze, że nie zabrakło uśmiechu, bo przecież o to  najbardziej nam chodziło.

Wszystkim ten dzień bardzo się podobał - szkoda, że tylko raz w roku... Wszystkim życzę dużo miłości!

Wykonał LanSet oparty na sytemie Joomla