Przedszkole
w Chechle

Wigilia w przedszkolu

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory                       
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski..."

Znalezione obrazy dla zapytania wigilia

W tym roku przedszkolną Wigilię dzieci spędziły razem z rodzicami. 14 grudnia po południu spotkaliśmy się w pięknie udekorowanej sali Średniaków. Pani wicedyrektor Aleksandra Porębska złożyła życzenia świąteczne i zaprosiła do wysłuchania kolęd i pastorałek w wykonaniu naszych przedszkolaków. Przygaszone światła, świece i iskrzące się zimne ognie wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój. Nadszedł czas na opłatek i życzenia składane przez dzieci – pełne radości, nadziei i życzliwości. I wreszcie przedszkolaki zasiadły wraz z rodzicami przy świątecznie zastawionym stole, gdzie mogły skosztować wypieków upieczonych przez mamy oraz własnoręcznie wykonanych pierniczków i babeczek. Rodzice przygotowali także dla dzieci niespodziankę – upominki świąteczne.
Ten wyjątkowy dzień nie tylko pozostanie w naszej pamięci, ale przede wszystkim w naszych sercach.


 

 

Wykonał LanSet oparty na sytemie Joomla