Przedszkole
w Chechle

"Zimowe opowieści"

Podobny obraz

19 grudnia mieliśmy przyjemność gościć aktorów z objazdowego teatru, którzy wystawili dla nas sztukę „Zimowe Opowieści”. Głównym bohaterem przedstawienia był niesforny Januszek ,,Chwalipięta”, który nie szanował nikogo, z nikim nie potrafił się zaprzyjaźnić. Z pomocą przyszedł mu jednak łagodny Wilk, Śnieżynka i sympatyczny Królik, którzy okazali się prawdziwymi przyjaciółmi i pomogli zrozumieć Januszkowi, co trzeba w swoim zachowaniu zmienić, by zyskać prawdziwą przyjaźń. Podczas spektaklu śmiechu było, co niemiara. Dzieci czynnie brały udział i pomagały bohaterowi podpowiadać rozwiązania problemu. Była to piękna opowieść, o tym, co w życiu jest najważniejsze. Dzieci dowiedziały się, że nie prezenty, ale dobro, miłość i chęć niesienia pomocy innym powinny być dla każdego najcenniejsze, ponieważ stanowią sens życia człowieka.

Aktorzy dostali gorące oklaski od wszystkich małych widzów i obietnicę, że dzieci będą postępować tak, jak odmieniony Januszek – będą grzeczne, miłe i życzliwe dla innych osób.


Wykonał LanSet oparty na sytemie Joomla