Przedszkole
w Chechle

BEZPIECZNE FERIE

Znalezione obrazy dla zapytania spotkanie z policjantem

Ferie zimowe to czas relaksu i zabaw na śniegu, szaleństw na sankach. W trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków, 7 stycznia przybyli do nas dzielnicowi z Komisariatu Policji w Kluczach. Spotkanie poświęcone było między innymi zasadom bezpiecznego spędzania zimowej przerwy. Policjant omówił z dziećmi zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegał przed organizowaniem kuligów za pojazdami mechanicznymi, mówił o niebezpieczeństwie zjazdów sankami w okolicach dróg. Dzielnicowi przestrzegali przed wchodzeniem i ślizganiem się po zamarzniętych rzekach i stawach. Oczywiście ostrzegali również przed kontaktami z nieznajomymi osobami. Dzieci brały żywy udział w dyskusji, co świadczy o zainteresowaniu tematem oraz wiedzą, jaką już posiadają. Informacje i udzielone przestrogi dotyczące bezpieczeństwa na pewno pozwolą wszystkim dzieciom w dobrym zdrowiu powrócić po feriach do naszego przedszkola. 

Wszystkim Przedszkolakom życzymy udanych i bezpiecznych ferii!!!

Wykonał LanSet oparty na sytemie Joomla