Przedszkole
w Chechle

W karnawale same bale

„Dziś w przedszkolu wielki bal,
tańczy razem ze sto par…”

 

W dniu 09.01.2019r. w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.
Dla przedszkolaków to dzień niezwykły, bardzo lubiany i długo wyczekiwany. Dzień, który dostarcza wielu przeżyć i radości. Już od rana pojawiały się uśmiechnięte przedszkolaki w przepięknych kostiumach. Po śniadaniu wszyscy uczestnicy zabawy przeszli do sali balowej. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcił dzieci do zabawy. Wodzirej prowadzący bal zaprosił wszystkich do tańca, zabaw i konkursów. Przedszkolaki świetnie się bawiły ze swoimi paniami, koleżankami i kolegami. Uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po krótkim wypoczynku i małym poczęstunku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa w pięknej scenerii i miłej atmosferze przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Podczas balu dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych.

 

Znalezione obrazy dla zapytania bal w przedszkolu

Wykonał LanSet oparty na sytemie Joomla