Przedszkole
w Chechle

Przedszkolna wycieczka do Katowic

12 marca pojechaliśmy z naszymi wychowankami do Katowic. Pierwszym celem wycieczki była Papugarnia. Już przy wejściu spotkaliśmy miłe panie, które wyjaśniły nam, jak należy zachowywać się wśród ptaków, które z nich można karmić i dotykać. Wiele dzieci początkowo bało się wyciągać miseczki z pokarmem, ale już po chwili papugi siadały na rękach, a nawet głowach dzieci i wyjadały smakowite ziarenka. Przedszkolaki z radością obserwowały zachowanie ptaków i zachęcały jedzeniem do przylatywania. Bardzo miło spędziliśmy czas w Papugarni, ale trzeba było jechać dalej, bo to nie był koniec atrakcji. Czekała jeszcze Nibylandia - baśniowa kraina zabaw. Przedszkolaki z niecierpliwością wyczekiwały, kiedy w końcu tam dojedziemy. Po wejściu do budynku dzieci w ekspresowym tempie przebrały się i były gotowe do zabawy. Po wysłuchaniu instrukcji bezpiecznej zabawy ruszyły do „akcji”. Zabawa była doskonała, a w przerwie dzieci mogły się posilić pyszną bułeczką i napojem. Zmęczone, ale bardzo zadowolone dzieci powróciły do przedszkola, gdzie czekali rodzice.      
Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu wycieczki.

Wykonał LanSet oparty na sytemie Joomla