Przedszkole
w Chechle

W maju w naszym przedszkolu odbył się kiermasz książki używanej. Dzieci przynosiły niezniszczone książki z domu, które następnie zostały wystawione na sprzedaż.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, rodziców i nauczycieli. Szeroki wybór literatury zadowolił wszystkich, którzy chcieli dokonać zakupu książek. Pojawiły się ciekawe pozycje z różnych dziedzin m.in.: zdrowie, powieści, komiksy, bajki, książki edukacyjne. Celem kiermaszu była nie tylko sprzedaż, ale również promowanie czytelnictwa wśród dzieci i dorosłych, obcowanie z książką i rozwijanie kultury czytelniczej. 

Kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.
Dziękujemy wszystkim za to zainteresowanie!!!.

Do zobaczenia w następnym roku na kolejnym kiermaszu.

Warto zaznaczyć, iż stały kontakt z książką ma istotny wpływ na rozwój osobowości dziecka, pobudza dziecięcą wyobraźnię, wzbogaca słownictwo oraz rozwija wrażliwość i inteligencję. Poprzez czytanie dzieci wzbogacają swoją wiedzę o świecie i nie należy zapominać, że książki to też źródło rozrywki.

Wykonał LanSet oparty na sytemie Joomla