DRODZY RODZICE

Wybór dobrego przedszkola jest ważną decyzją jaką podejmujecie.Właśnie znaleźliście dla swojego wyjątkowego dziecka niezwykłe miejsce !

Tu w przyjaznej atmosferze wśród wykwalifikowanych nauczycieli Wasze dziecko będzie czuło się szczęśliwe i bezpieczne. Będzie mieć możliwość radosnego i twórczego odkrywania otaczającego świata poprzez zaplanowany proces nauczania i wychowania. Nasze przedszkole to miejsce pełne magii, ciepła i radości, w którym każdy maluch odnajdzie zarówno przyjaźń jak i radość z odkrywania otaczającego do świata. Poprzez zabawę, wspólną naukę pobudzamy rozwój dzieci w każdym możliwym zakresie. Staramy się aby każde dziecko czuło się u nas jak w domu.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej przygody z nauką i zabawą.

Nasze przedszkole:

- przygotowuje dzieci do nauki w szkole,

- kontynuuje wychowanie rodzinne zapewnia miłą, bezpieczną atmosferę do zabawy i nauki,

- wspiera działania w różnych dziedzinach aktywności,

- integruje wszystkie dzieci,

- stara się stwarzać dzieciom szczęśliwe dzieciństwo

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:00.

Posiada dobre warunki lokalowe - 3 przestronne sale zabaw, duży hol i szatnie.

Sale bogato wyposażone są w pomoce dydaktyczne, zabawki, sprzęt i meble dostosowane do wzrostu dzieci.

Zorganizowane w każdej sali kąciki zainteresowań sprzyjają wyzwalaniu wielokierunkowej aktywności dzieci.

Zamiast leżakowania dzieciom proponujemy następujące formy odpoczynku:

- treningi relaksacyjne,

- zajęcia wyciszające,

- słuchanie muzyki i bajek.